Hostíme Náchod a Dlouhou Lhotu s Petrem Lukášem

26.09.2014 Kategorie: FK Dobrovice

Čerstvě nabytou první příčku bude divizní Dobrovice hájit na vlastní půdě proti Náchodu. FK Náchod skončil v předchozích dvou ročnících na 12. a na 13. místě. Mužstvo z města při polských hranicích před letošní sezónou ani příliš neobměnilo své složení, posílilo v podstatě jen z vlastních mládežnických zdrojů, přesto se mu v prvních kolech soutěže poměrně daří. V základní hrací době dosud prohrálo jedinkrát a s 12 body mu aktuálně patří 5. příčka. Lodivod Hromádko si letos pochvaluje větší fotbalovost a sebevědomí svých svěřenců. Před zápasem v Dobrovici navíc v náchodském dresu přivítal dvě posily – vysokého útočníka Radka Korbu, bývalého mládežnického reprezentanta, který si v královehradeckém dresu zahrál druhou ligu, a defenzivního hráče Martina Koiše z třetiligového Kladna. Souboj FK Dobrovice – FK Náchod je na programu v sobotu 27. září od 16:30.

Dobrovická rezerva se třemi výhrami v řadě vyhoupla už na čtvrtou příčku. V nedělním zápase přivítá devátou Dlouhou Lhotu, za kterou nastupuje nedávná opora dobrovického áčka Petr Lukáš. Hrát se bude v neděli od 16:30.

Dorostenci hrají v neděli od 10:30 ve Skalsku, mladší žáci se na stejném místě představí už od 8:30, starší žáci mají tento víkend volno.

Stanislav Chmela

SK Benátky nad Jizerou 25.10.
vs. St
FK Dobrovice (mladší žáci) 16:30
FK Dobrovice (dorost) 28.10.
TJ Sokol Chotětov 10:30
TJ Jiskra Domažlice 28.10.
FK Dobrovice 14:30
Dolnobousovský SK 28.10.
FK Dobrovice B 14:30
FK Dobrovice (starší žáci) 29.10.
vs. Ne
TJ Straky 10:00