Fotbalový kemp FK Dobrovice

Ve dnech 15.8 - 19.8. pořádá FK Dobrovice fotbalový kemp pro mládež. Program jednotlivých dnů a všech účatníků Vám přinášíme zde.

Děkujeme trenérům,vedení a všem kteří se podíleli na uspořádání tohoto kempu. 

 

Program na pondělí 15.8

7:00 - 8:00 sraz účastníků kempu a stavění stanů

10:00 - 11:30 trénink

12:00 oběd

13:30 - 15:30 aktivity dle kategorií

16:00 - 17:30 trénink

18:00 večeře

19:00 - 21:00 aktivity dle kategorií

21:30 - 22:00 večerka dle kategorií

 

Program na úterý 16.8

7:30  budíček

8:00 - 8:30 snídaně

9:00 - 10:00 úklid stanů, aktivity dle kategorií

10:00 - 11:30 trénink

12:00  oběd

13:30 - 15:30 aktivity dle kategorií

16:00 - 17:30 trénink

18:00 večeře

19:00 - 21:00 aktivity dle kategorií

21:30 - 22:00 večerka dle kategorií

 

Program na středu 17.8 (výlet - Fotbal Golf, rafty)

7:00  budíček

7:30 - 8:00 snídaně

8:00 odjezd

18:00  večeře

19:00 - 21:00  aktivity dle kategorií

21:30 - 22:00 večerka dle kategorií


Program na čtvrtek 18.8

7:30  budíček

8:00 - 8:30 snídaně

9:00 - 10:00 úklid stanů, aktivity dle kategorií

10:00 - 11:30 trénink

12:00   oběd

13:30 - 15:30  aktivity dle kategorií

16:00 - 17:30 trénink

18:00  večeře

19:00  zábavný večer pro odvážné s ohňostrojem pana Kapra alias Jirky Zvěřiny

21:30 - 22:00 večerka dle kategorií

 

Program na pátek 19.8

7:30 budíček

8:00 - 8:30 snídaně

9:30 závěrečný turnaj

12:00 oběd

13:00 ukončení kempu

13:30 bourání stanů

 

Kempu se zúčastní:

Kategorie st.žáků: Hejdrychová, Lepka, Plíšek, Čumpelík Michal, Hrůza, Janda, Pokorný, Skokan, Zajíček,
Sedláčková, Fól, Fortner, Kerner, Šak, Kelbich

Trenéři: Cigánek, Tůma

Kategorie ml.žáků: Hašul, Kaláb, Moc, Novotný Jan, Sedláček, Zvalo, Pokorný, Boháček Martin, Novotný Matěj, Gray, Sakrýt, Vrabec

Trenéři: Novotný, Sedláček

Kategorie přípravka: Boháček Ondřej, Coller, Grimm, Válek, Čumpelík Martin, Karabín, Miškovský, Čeleňuk, Poslt, Putorík, Hovad, Doležal, Kubr, Procházka, Blažek

Trenéři: Miškovský, Poslt


Příští utkání

FC Velim 01.10.
vs. So
FK Dobrovice (st. žáci) 09:30
FK Dobrovice (ml. žáci) 02.10.
vs. Ne
FC Sporting Mladá Boleslav "B" 08:30
FK Dobrovice (dorost) 02.10.
vs. Ne
SK Labský Kostelec 10:30
FK Turnov 02.10.
vs. Ne
FK Dobrovice 16:00

Naši partneři: