FK Dobrovice pořádal tradiční fotbalový kemp

28.08.2020 Kategorie: FK Dobrovice

V týdnu od 17. do 21. srpna se hráči mládeže od mladší přípravky až po starší žáky zúčastnili fotbalového kempu FK Dobrovice. Tradiční, v pořadí již 11. kemp, se  uskutečnil opět v areálu hřiště místního FK. Celkem se kempu zúčastnilo 45 dětí a 10 trenérů a instruktorů.  Děti spaly ve stanech, o stravu se staral Martin Kopecký - restaurace Radnice Dobrovice. Náplní kempu byly dvoufázové tréninky, sportovní hry, cyklistické výlety po okolí a koupání v místním koupališti. Děti viděly ukázku hasičské techniky hasičů z Bezna a koupel v pěně. Mladší žáci sehráli přátelské utkání s FK Turnov a zvítězili 8:5, starší žáci s SK Kosmonosy a zvítězili 3:1. Kemp byl ukončen závěrečným turnajem týmů složených ze všech kategorií.

Poděkování patří Cukrovaru Tereos TTD Dobrovice, Restauraci Radnice Dobrovice, R. Kopecké, H. Henrichové, K. Cigánkové za zajištění stravy, zdravotního dozoru a činností nezbytných pro chod kempu, dále P. Mráčkovi a p. Špádovi. Fotografie pořídil Standa Laudát a pro všechny zájemce jsou ke stažení přes server UložTo.

FC Velim 19.09.
vs. So
FK Dobrovice (starší žáci) 09:30
FK Dobrovice 19.09.
vs. So
TJ SK Hřebeč 16:30
FC Sporting Mladá Boleslav B 20.09.
vs. Ne
FK Dobrovice (mladší žáci) 10:00