FK Dobrovice nově také na portále Škoda Auto!

02.04.2015 Kategorie: FK Dobrovice

Portfolio prezentace FK Dobrovice nově rozšiřují zprávy na interním zaměstnaneckém webu největšího zaměstnavatele regionu – automobilky Škoda Auto. Zaměstnanecký portál Škoda Auto je určen více než 25 tisícům zaměstnanců mladoboleslavské automobilky a přístupný je z vnitřní intranetové sítě společnosti. Portál tvoří základní rozhraní pro přístup zaměstnanců Škoda Auto k internetu. Na jeho úvodní stránce jsou zobrazeny novinky ze společnosti a po překliknutí také novinky z regionu – a právě v této sekci se od počátku jarní části aktuální sezóny objevují pozvánky na domácí zápasy a další důležité informace o FK Dobrovice.

Zpravodajství na škodováckém portálu doplnilo standardní internetová média ve službách FK Dobrovice. Oblíbené a hojně navštěvované webové stránky, které si právě prohlížíte, není třeba představovat. Stále více příznivců nalézá také oficiální facebookový profil FK Dobrovice. Uživatelé, kteří označí stránku jako „To se mi líbí“, nemusejí zprávy o svém oblíbeném klubu vyhledávat. Nic podstatného jim neunikne, protože čerstvé informace za nimi samy přijdou na jejich facebookovou nástěnku. Na facebooku jsou kromě výsledků a reportáží ze zápasů zveřejňovány také fotografie, sdíleny odkazy na zajímavé články v novinách nebo na webech našich soupeřů a mnoho dalšího. Uživatelé mají také možnost příspěvky komentovat nebo třeba sdílet se svými přáteli. Příspěvky FK Dobrovice si v průmĕru prohlédne více než tisíc jednotlivých uživatelů za týden a profil FK Dobrovice si jako oblíbený označily už témĕř tři stovky fanoušků. Pokud máte svůj facebookový účet nebo si jej hodláte pořídit, nechte se pozvat také, naši stránku si olajkujte a přizvěte na ni třeba i svoje přátele.

Základní informace o klubu, jeho úspěších, historii nebo třeba personálním složení naleznou čeští uživatelé internetu také na Wikipedii – největší a nejnavštěvovanější internetové encyklopedii. FK Dobrovice je jedním z mála divizních klubů, který má na Wikipedii svoje heslo a detailností jeho zpracování předčí i mnoho klubů vyšších soutěží. Prohlédnout si jej můžete pod tímto odkazem.