Do Vysokého Mýta a do Velimi, doma na dorostence

01.11.2014 Kategorie: FK Dobrovice
Dobrovický divizní lídr pojede do Vysokého Mýta. Na loňského nováčka soutěže nemají Dobrovičtí nejlepší vzpomínky. Podzimní domácí utkání je připravilo nejen o dva body, ale na pět zápasů také o vyloučeného tehdejšího kapitána Lukáše. Na jaře se Mýto nečekaně změnilo ve štiku soutěže a Dobrovici doma porazilo 2:1, takže se spolu s Novou Pakou stalo jediným týmem, na který vloni Picava uhrála jen jeden bod. Vysokému Mýtu po famózní jarní šňůře kdekdo před novou sezónou prorokoval boj o postup. Ukázalo se však, že bez Nicolase Šumského, který na jaře tvořil mýtskou hru a přihrával střelci Ivu Svobodovi, to bude hodně složité. Po 12 zápasech je Mýto až třinácté s třemi výhrami a třemi remízami a skóre 16:22. Dobrovice se na jeho půdě představí v sobotu 1. listopadu od 14 hodin.
  Velimi se letos poměrně daří, po 12 kolech jí patří 5. příčka a ještě neokusila hořkost porážky. V posledních 5 kolech ale 4x remízovala a jednou zvítězila o gól. Celkově zatím nastříleli Velimští 18 gólů, tedy jen polovinu toho, co Dobrovičtí, kteří se aktuálně drží na skvělém třetím místě, pouhé 4 body na lídra. Před velimskými fanoušky se dobrovické béčko představí v neděli od 14 hodin.

Dorostenci, kterým se začalo dařit (naposledy výhry 1:0 v Židněvsi a 8:3 doma nad Řepovem) a zvolna stoupají tabulkou, přivítají v neděli od 10:30 silné SKP MB, kterému patří druhá příčka. Přijďte dobrovické mladíky podpořit!

Starší žáci zajíždějí v neděli do Lysé nad Labem. Mladší žáci přivítají v neděli od půl deváté Předměřice a přípravka sehraje v neděli v Seleticích přátelské utkání s Libání.

Stanislav Chmela

SK Benátky nad Jizerou 25.10.
vs. St
FK Dobrovice (mladší žáci) 16:30
FK Dobrovice (dorost) 28.10.
TJ Sokol Chotětov 10:30
TJ Jiskra Domažlice 28.10.
FK Dobrovice 14:30
Dolnobousovský SK 28.10.
FK Dobrovice B 14:30
FK Dobrovice (starší žáci) 29.10.
vs. Ne
TJ Straky 10:00