Dorost v posledním podzimním utkání nestačil na Akumu

30.10.2019 Kategorie: Dorost

SK Akuma Mladá Boleslav - FK Dobrovice 1:0 (0:0)

Poslední podzimní zápas proti mladoboleslavské Akumě, který byl zároveň soubojem v uvozovkách o šest bodů, protože na sebe narazili sousedé v tabulce, dobrovičtí dorostenci nezvládli. V utkání 11. kola 1.A třídy dorostu si nevytvořili jedinou větší šanci na vstřelení branky, a tak body zůstali domácím. Bylo vidět, že jde o souboj mužstev sousedících v tabulce, utkání nabídlo velkou bitvu ve středu pole, hodně soubojů a také žlutých karet. Dobrovičtí mohli jít do vedení po trestném kopu zpoza vápna, ale netrefili branku. Naopak soupeř ze stejné situace proměnil.
Pro letošní sezonu tak mají dorostenci odehrané všechny ostré zápasy. Do konce listopadu ještě budou hráči trénovat, poté dostanou volno. Příprava na jarní část sezony začne v lednu, kdy na hráče čeká také soutředění na chatě hlavního sponzora klubu, společnosti Tereos TTD, v Příchovicích. V lednu hráči také absolvují halový turnaj v Bělé pod Bezdězem.
SK Akuma Mladá Boleslav - FK Dobrovice 1:0 (0:0)
Branka: 54. Mikšík Roman
FK Dobrovice: Kovařík - Prokop, Ištok, Odstrčil, Svoboda - Zvěřina, Kopecký, Durna P., Boháček - Mráček, Marček. Střídali: Durna J., Kříž.

Tabulku 1.A třídy dorostu po polovině soutěže a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

SK Akuma Mladá Boleslav, z.s. 1
FK Dobrovice (dorost) 0