FK Dobrovice - STM Mělník

18.08.2022 Kategorie: Dorost

FK Dobrovice - STM Mělník 4:5 (1:2)

Před prvním mistrovským utkání mužstvo ještě posílilo o Kopřivu a Tůmu z Pěčic. Bohužel první utkání dopadlo pro naše dorostence se špatným koncem, ale i takové zápasy přichází a proto je potřeba toto utkání hodit za hlavu a soustředit se na další. Skóre utkání se přelévalo z jedné strany na druhou a pro oko diváka nabídl zápas úžasnou podívanou. Hned ve 4. minutě se prosadil Durna, ale o minutu později po hrubé chybě hosté srovnali krok. Do poločasu se hosté prosadili ještě jednou a šli s jednogólovým náskokem do kabiny, jelikož nařízenou penaltu Zvěřina neproměnil a brankář hostů ho vychytal. Vstup do druhého poločasu vyšel lépe domácím a během pár minut se prosadil 2x Durna a završil svůj hattrick, ale toto vedení vydrželo pouze 5 minut a bylo opět srovnáno. Před koncem zápasu jsme dokázali vstřelit branku Zvěřinou, ale vedení vydrželo pouhé dvě minuty a po další chybě jsme opět inkasovali. Poté jsme dostali opět možnost zahrávat druhé penalty v zápase, ale Durna napálil pouze míč do břevna. Krátce před koncem zápasu se prosadili naposledy hosté a šťastně zvítězili v divokém zápase.

Za týden zajíždíme v sobotu 27.8. na půdu Libiše. Výkop utkání je 10:00 a odjezd autobusu ze hřiště v 8:30.

FK Dobrovice - STM Mělník 4:5 (1:2)

Branky: 4., 49., 56. Durna P., 77. Zvěřina 5., 35., 61. Huněk, 75., 83. Donner

FK Dobrovice: Plíšek - Rösler (46. Pavlíček), Durna J., Kříž, Kopecký (80. Hložek) - Tůma, Hanuš, Kopřiva, Lepka (80. Šťastný) - Durna P., Zvěřina (88. Krátký)

Tabulka I.A třída staršího dorostu U19 B zde

FK Dobrovice (dorost) 02.10.
vs. Ne
SK Labský Kostelec 10:30