FK Dobrovice - SK Labský Kostelec

26.09.2022 Kategorie: Dorost

FK Dobrovice - SK Labský Kostelec 3:3 (1:2)

Zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním poločas byl lepší soupeř z Kostelce, ve druhém pro změnu my. První poločas odehráli naši dorostenci velmi špatně, z jediné pěkné akce těsně před koncem poločasu dokázali vstřelit kontaktní branku. Labský Kostelec dokázal vytěžit pouze jednobrankové vedení po prvním dějství, jelikož ještě dokázal nastřelit třikrát konstrukci Plíškovi branky. Do druhé poloviny jsme nastoupili s odhodláním změnit stav utkání. Kluci přidali na důrazu a hra začínala splňovat slušné parametry. Naneštěstí soupeř z ojedinělé akce navýšil skóre z penalty, kterou proměnil Banga. Naši dorostenci zápas nevzdali a zvýšili tempo a soupeře přitlačili na jeho polovinu. Do konce zápasu stihli ještě vyrovnat a některé šance ještě neproměnili.

Trenér Jirka Zvěřina zhodnotil v krátkosti: Bod bereme ikdyž před zápasem jsme pomýšleli na tři.

FK Dobrovice - SK Labský Kostelec 3:3 (1:2)

Branky: 42., 87. Zvěřina, 71. Kopřiva - 12., 55.(pen.) Banga, 33. Skalník

FK Dobrovice: Plíšek - Hložek, Kříž, Durna J.(C), Boháček - Lepka, Hanuš (46. Rösler), Kopřiva, Kopecký (46. Krátký) - Durna.P, Zvěřina

Tabulka - I.A třída staršího dorostu U19 B zde