Dorost doma dostal šest gólů od Benátek

24.09.2019 Kategorie: Dorost

FK Dobrovice - SK Benátky nad Jizerou 2:6 (0:4)

V neděli 29. září hráli dorostenci FK Dobrovice další utkání středočeské 1.A třídy, když na svém hřišti přívítali druhý tým tabulky z Benátek nad Jizerou. A souboj s favoritem nezačali dobře a už v 11. minutě prohrávali 0:2. Celý první poločas byli domácí horším týmem, i když nějaké šance si přeci jen vytvořit dokázali. Bohužel ale bez efektu. O přestávce si to hráči mezi sebou vyříkali a druhá půle už byla o poznání lepší, i když manko z prvního poločasu se dohnat nepodařilo.
Opět museli dorostu vypomoct kluci ze starších žáků, M. Černý hrál od začátku a rozhodně se mezi klukama i o čtyři roky staršími neztratil. I v dalším kole čeká na dorost těžký soupeř, když zavítá na hriště Mnichova Hradiště, který je v čele tabulky a neztratil ještě ani bod.
Branky: 64. Mráček Matěj, 84. Kopecký Martin (pen.) - 6. Pluhař Josef, 11. Jirků Lukáš, 20. Černý Jakub, 25. Dvořák Vojtěch, 77. Zmij Nikolas, 88. Váňa David
FK Dobrovice: Kovařík - Prokop, Ištok, Odstrčil, Svoboda - Zvěřina, Kopecký, Durna P., Durna J. (84. Čerych), - Mráček, Černý (70. Kříž).

Tabulku 1.A třídy dorostu a výsledky ostatních utkání naleznete zde.