FK Dobrovice - MSK Klecany 1921

16.05.2022 Kategorie: Dorost

FK Dobrovice  - MSK Klecany 1921 3:1 (0:1)

Ve 24. kole přivítali dorostanci tým z Klecan. Utkání nabídlo vyrovnaný zápas, kde se štěstí konečně také naklonilo na naši stranu. V první půlu jsme šanci pouze zahazovali a hosté se dostali krátce před koncem prvního poločau do vedení. Druhý poločas přinesl zlepšení a skorovali třikrát i když se štěstím, první branku si dal soupeř sám, poté Petr Durna přidal druhou branku a třetí kuriózní branku vstřelil opět Petr Durna, který dlouhým odkopem z našeho velkého vápna a míč přeskočil brankáře hostí a k úžasu všech skončil v síti. Cenné první jarní vítězství našich dorostenců. Za týden přijede nedaleké Mn. Hradiště a to nebude vůbec lehký zápas.

FK Dobrovice  - MSK Klecany 1921 3:1 (0:1)

Branky: 58. Sýkora vl., 63., 86. Durna P. - 40. Kraus

FK Dobrovice: Plíšek - Durna J., Černý J., Cigánek, Boháček - Sobotka (46. Hložek), Zvěřina, Durna P., Rösler (46. Kříž) - Pokorný (62. Hýbl), Černý M. (89. Krátký)

Tabulka I.A třída dorostu skupina B zde

FK Dobrovice (dorost) 28.09.
vs. St
Mnichovohradišťský SK 10:30