FK Dobrovice - Mnichovohradištký SK

25.05.2022 Kategorie: Dorost

FK Dobrovice - Mnichovohradištký SK 0:7 (0:6)

V 25. kole přivítali dorostenci na domácí půdě nedaleké Mnichovo Hradiště, které se nachází v horní polovině tabulky. Vstup do utkání našim hráčům vůbec nevyšel a inkasovali dvakrát krátce po sobě. Poté přišla pasáž, kdy hosté šance zahazovali a prosadili se až po půlhodině a opět dvakrát krátce po sobě a to stejné přišlo i krátce před poločasem. První poločas vyzněl jadnoznačně a na tabuli svítil výsledek 0:6. O poločasové přestávce udělali trenéři střídání a druhý poločas přinesl zlepšení. I přes zlepšený výkon v druhém poločase naši dorostenci inkasovali ještě jednou.

Hodnocení trenéra Zvěřiny: Individuální chyby a kvalitní soupeř,toť příčiny naší vysoké porážky. Soupeř byl ve všech směrech lepší. Ještě máme před sebou tři kola tak se pokusíme nějaké body vydolovat.

Branky: 11. Horák Jan, 13., 34. Matoušek Josef, 32. Novák Vojtěch, 41., 55. Horák Jaroslav, 42. Moc Matěj

FK Dobrovice: Plíšek - Durna J., Černý J.(60. Hýbl), Cigánek (71. Kříž), Boháček - Lepka, Zvěřina, Durna P., Rösler (46. Sobotka) - Černý M., Pokorný (46. Zajíček)