FK Dobrovice - Březno / Řepov

30.10.2022 Kategorie: Dorost

FK Dobrovice - Březno / Řepov 3:0 (2:0)

V posledním domácím zápase jsme přivítali soupeře ze sousedních obcí. Ikdyž soupeř se nachází na posledním místě tabulky, tak vůbec nehrál špatně. Výsledek možná zní dobře a divák si může myslet, že se vítězství rodilo snadno, ale i s tímto soupeřem jsme se nadřeli a hodně šanci ještě neproměnili. Naštěstí body zůstaly doma a příští sobotu v posledním zápase podzimu jedem k derby do Benátek a bude to přímý souboj o páté místo v tabulce. Přijďte podpořit naše dorostence na UMT v BnJ v sobotu 12.11. od 10:00.

FK Dobrovice - Březno / Řepov 3:0 (2:0)

Branky: 18. Durna P., 40. Lepka, 78. Hlaváček (vl.)

FK Dobrovice: Plíšek - Kříž (59. Hanuš), Tůma, Pavlíček, Boháček (69. Rösler) - Hložek (46. Sobotka), Durna J. (C) , Kopřiva, Lepka (59. Kopecký) - Durna P. (82. Černý), Zvěřina (78. Čumpelík)

Tabulka I.A třída staršího dorostu U19 B zde

SK Benátky n/J 2