SK Labský Kostelec - FK Dobrovice

31.05.2022 Kategorie: Dorost

SK Labský Kostelec - FK Dobrovice 5:0 (3:0)

Dorostenci odjeli k zápasu 26.kola do Labského Kostelce, povzbuzeni výsledkem z minulého víkendu proti Klecanům a první jarní výhrou nastoupili odhodlaní zopakovat dobrý výkon. První poločas do první střelené branky jsme byli vyrovnaným týmem pro soupeře. Bohužel poté přišli dva trestné kopy, které proměnil Banga a to naše dorostence zlomilo. V závěru prvního poločasu inkasovali ještě jednou a tak se šlo za jasného výlsledku do kabin. Druhý poločas už z naší strany nebyl tak povedený a nevytvořili si téměř žádnou šanci, která by mohla skončit brankou v domácí brance. Navíc jsme ještě inkasovali 2x, a tak před početnou diváckou kulisou, kdy zápas sledovalo 110 diváků jsme odjížděli s prázdnou domů.

SK Labský Kostelec - FK Dobrovice 5:0 (3:0)

Branky: 22., 29., 45., 76. Banga, 54. Soukup

FK Dobrovice: Plíšek - Durna J., Černý J. (79. Hložek), Cigánek (59. Rösler), Boháček - Lepka (46. Kříž), Zvěřina, Durna P., Zajíček (67. Pavlíček) - Pokorný (46. Černý M.), Hýbl

Tabulka I.A třída dorostu skupina B zde