Z Lobkovic přivezli dorostenci všechny body a stoupají tabulkou

31.10.2022 Kategorie: Dorost

FC Lobkovice - FK Dobrovice 1:2 (0:1)

Zápas nám shrnul trenér Jirka Zvěřina: Po páté v řadě jsme dokázali bodovali, ikdyž hřiště v Lobkovicích mělo do kvality daleko, tak jsme si odvezli všechny body domů. Bohužel opět jsme nedokázali proměnit v první půli pokutový kop za stavu 0:0 a pak se nadřem na gól. Do poločasu se dokázal prosadit Zvěřina. Do druhého dějství jsme nevstoupili nejlépe a domácím se podařilo vyrovnat Novákem. Svou druhou trefou v zápase se zapsal Zvěřina a zařídil tak všechny body. Kluci makali a zásluhou jsou tři body, které by jsme měli potvrdit tuto neděli doma s Březnem.

FC Lobkovice - FK Dobrovice 1:2 (0:1)

Branky: 53. Novák - 34., 69. Zvěřina

FK Dobrovice: Plíšek - Kříž, Durna J. (C), Pavlíček, Boháček - Hložek (60. Kopecký), Rösler (46. Krátký), Kopřiva, Lepka - Durna P. (87. Hanuš), Zvěřina

Tabulka - I.A třída staršího dorostu U19 B zde