Povedený výkon bohužel na Hovorčovice nestačil

14.06.2022 Kategorie: Dorost

FK Dobrovice - SK kopaná Hovorčovice 0:4 (0:1)

Na náš stadion v rámci 23. kola a také posledního domácího utkání dorazil druhý tým tabulky. Naši dorostenci nastoupili s velkým odhodláním soupeře potrápit a urvat nějaký ten bod proti favoritovi. První velká šanci se naskytla už ve 2. minutě, kdy jsme nastřelili břevno. Hosté byli lepší, ale domácí pozorně bránili a nenechávali soupeře dostávat se do šancí. V prvním poločase se prosadil po půlhodině hry Manganello a tento výsledek vydržel dokonce prvního poločasu. Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil. V 58. minutě navýšil hostující Formandl a až závěrečná pětiminutovka, kdy se prosadil opět Manganello, poté uviděl červenou kartu Jakub Durna a v poslední minutě stanovil na konečný výsledek Kubiš.

Hodnocení trenéra Zvěřiny: Kluci podali asi nejlepší výkon jara, ale soupeř byl prostě lepší. Je potřeba tento výkon zopakovat v posledním zápase v Březně.

FK Dobrovice - SK kopaná Hovorčovice 0:4 (0:1)

Branky: 34., 87. Manganello, 58. Formandl, 90. Kubiš

ČK: 88. Durna J.

FK Dobrovice: Plíšek - Kříž (70. Rösler), Durna J. , Cigánek, Boháček - Sobotka (42. Lepka), Hložek, Zvěřina (85. Pokorný), Durna P., Pavlíček (78. Zajíček) - Hýbl (65. Černý M.)

Tabulka I.A třída dorostu skupina B zde

Sokol Březno 2