Hráči dorostu konečně zabrali a porazili Zeleneč

30.10.2019 Kategorie: Dorost

FK Dobrovice - SK Zeleneč 3:2 (2:1)

Hráči dorostu FK Dobrovice v 10. kole 1.A třídy dorostu konečně dokázali naplno bodovat, když porazili SK Zeleneč. Zápas byl vyrovnaný, ale štěstí stálo tentokrát na dobrovické straně. Domácím pomohl brzký gól, kluci se uklidnili a hráli to, co po nich trenéři chtěji, i když nějaké chyby by se znovu našly. "Ještě máme na podzim jeden zápas na Akumě a potřebovali bychom vyhrát a dotáhli bychom se na krásný střed tabulky, navíc máme k dobru ještě odložený zápas s Klíčany, který se ale odehraje až na jaře," rád by podzim zakončil v klidných vodách tabulky trenér Jiří Zvěřina.

FK Dobrovice - SK Zeleneč 3:2 (2:1)

Branky: 8. Mráček Matěj, 33. Zvěřina Jakub, 61. Mráček Matěj - 26. Chudý Lukáš, 76. Bučackyj Viktor

FK Dobrovice: Kovařík - Prokop, Ištok, Durna J., Svoboda - Zvěřina, Kopecký, Durna P., Boháček (56. Černý) - Mráček, Marček.

Tabulku 1.A třídy dorostu a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

SK Akuma Mladá Boleslav, z.s. 1
FK Dobrovice (dorost) 0