Fotbalisté Mnichova Hraditště letos zatím rozdávají příděly, neušetřili ani dobrovický dorost

10.10.2019 Kategorie: Dorost

Mnichovohradišťský SK - FK Dobrovice 9:0 (2:0)

K utkání 7. kola 1.A třídy dorostu do Mnichova Hradiště odjížděli dorostenci Dobrovice s respektem, neboť mnichovohradišťští fotbalisté zatím v letošní sezóně dominují a svým soupeřům střílí jeden gól za druhým. A obavy dobrovických hráčů i trenérů se ukázaly jako oprávněné. První poločas dokázala Dobrovice odehrát ještě se ctí a inkasovala jen dvakrát, navíc sama měla čtyři gólové šance, ale bohužel její hráče stále trápí nekvalitní koncovka a chybí trochu klidu v zakončení. Soupeř prolomil dobrovickou obranu až po půl hodině hry po trestném kopu, kdy střela proletěla celým vápnem skrumáží těl a zastavila se až v síti. Druhá branka padla po hrubé chybě hostů v obraně a bylo to o to smutnější, že hned poté sudí odpískal poločas. Ve druhé půli pak inkasovala Dobrovice dalších sedm branek a z Mnichova Hradiště si odvezla hrozivých devět kousků. "Do druhé poloviny utkání jsme chtěli nastoupit aktivně, ale kvalitní soupeř nás vyvedl z omylu a během pěti minut jsme inkasovali další tři branky a bylo po zápase. Utkání jsme dohráli už jen z povinnosti a také s cílem nedostat deset branek," nehodnotil se zápas lehce trenéru dobrovických Jiřímu Zvěřinovi.

Mnichovohradišťský SK - FK Dobrovice 9:0 (2:0)

Branky: 33. Šosvald Filip, 44. Macek Robin, 46. Košek Matyáš, 53. Košek Matyáš, 65. Košek Matyáš, 50. Šosvald Filip, 71. Šosvald Filip (pen.), 60. Havel Tomáš, 88. Krejčí Petr

FK Dobrovice: Kovařík - Prokop, Ištok, Durna J., Svoboda, Zvěřina, Durna P. (75. Kříž), Kopecký M., Boháček (60. Čerych), Mráček, Černý (Hýbl).

Tabulku 1.A třídy dorostu a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

SK Akuma Mladá Boleslav, z.s. 1
FK Dobrovice (dorost) 0