Dorostenci vyhráli derby a po podzimu skončili na pěkném 5. místě

12.11.2022 Kategorie: Dorost

SK Benátky n/J - FK Dobrovice 2:3 (2:2)

V posledním podzimním zápase v derby s Benátkami jsme bojovností vydřeli výhru na UMT a vezeme domů důležité tři body. Utkání jsme nezačali dobře a po 30. minutách jsme prohrávali už 2:0, ale kluci nesložili zbraně a ještě do poločasu srovnali skóre. Druhý poločas byl vyrovnaný, ale Hložkovi se podařilo vsítit šťastnou brankou deset minut pred koncem a otočili výsledek. Do konce zápasu jsme body nepustili. Skončíme po podzimu na pěkné páté příčce.

Hodnocení trenéra Jirky Zvěřiny: Škoda tří zápasů během podzima, kde jsme zbytečně ztratili body a mohli jsme být v tabulce ještě výš. Zkusíme se dobře připravit na jarní část a naše líbivé výkony zopakovat.

SK Benátky n/J - FK Dobrovice 2:3 (2:2)

Brank: 7. Hájek, 28. Špitálský - 36. Čumpelík, 44. Lepka , 79. Hložek

FK Dobrovice: Plíšek - Kříž, Tůma (67. Krátký), Pavlíček, Boháček - Lepka (90. Rösler), Kopřiva, Durna J. (C), Durna P. (88. Sobotka) - Čumpelík (73. Černý), Hložek

Tabulka I.A třída staršího dorostu U19 B zde