Dorostenci opět přišli o body v posledních vteřinách zápasu

26.09.2022 Kategorie: Dorost

SK Zeleneč - FK Dobrovice 2:1 (0:1)

V neděli zajížděli naši dorostenci k utkání s vedoucím týmem tabulky. První poločas jsme odehráli dobře a zaslouženě jsme vedli a mohli další branku přidat, ale nestalo se. Druhou půli už byli domácí lepší a my si už nevytvořili žádnou šanci. Navíc nás podržel brankář Plíšek, který zneškodnil penaltu a dalších nejméně pět gólových šancí. Když už se zdálo, že se body budou dělit, tak domácí v 92. minutě skórovali a odjížděli jsme bohužel bez bodů.

Tuto středu 28.9. máme odložený domácí zápas s Mn. Hradištěm, které v posledním zápase nadělil Bousovu 19 branek, a tak nás nečeká vůbec nic snadného. Výkop na dobrovickém stadionu v 15hodin.

SK Zeleneč - FK Dobrovice 2:1 (0:1)

Branky: 66. Otradovec, 90.+2 Hiblbauer - 15. Kopřiva

FK Dobrovice: Plíšek - Kříž (90. Sobotka), Durna J. Pavlíček, Rösler - Hložek, Hanuš (68. Šťastný), Kopřiva, Lepka - Durna P. (90. Kopecký), Zvěřina (84. Krátký)

Tabulka - I.A třída staršího dorostu U19 B zde