Dorost po dobrém výkonu rozstřílel Bakov nad Jizerou

18.09.2019 Kategorie: Dorost

FK Dobrovice - SK Bakov nad Jizerou 5:1 (3:1)

Dobrovičtí dorostenci konečně podali v rámci utkání 4. kola krajské 1.A třídy dobrý výkon a zaslouženě porazili svého soupeře z Bakova nad Jizerou. Trenéři Zvěřina s Antošem překopali základní sestavu a na hře jejich týmu to bylo znát. Kromě prvních 15 minut měli domácí zápas pod kontrolou a soupeře nepouštěli do větších akcí. Všichni hráči bojovali, několik dalších šancích domácí nedodáhli do zdárného konce. "Musíme makat dál a nějaké body by jsme ještě mohli udělat. Máme malý kádr 13 hráčů, a tak za nás chodí i kluci ze starších žáků, když mají volno. O víkendu jedeme do nedalekého Bousova a opět to je zápas se soupeřem, který je na tom podobně jako my," řekl k vyhlídkám svých svěřenců trenér Jiří Zvěřina.
FK Dobrovice - SK Bakov nad Jizerou 5:1 (3:1)
Branky: 20. Zvěřina Jakub, 30. Zvěřina Jakub, 45. Marček Sebastián, 79. Svoboda Matěj, 90. Kopecký Martin - 5. Prokůpek Ondřej
FK Dobrovice: Kovařík - Prokop, Ištok, Odstrčil, Černý (79. Hýbl) - Zvěřina, Durna P. (85. Skokan), Kopecký, Boháček (68. Čerych) - Mráček, Marček (46. Svoboda).
Tabulku 1.A třídy dorostu a výsledky ostatních utkán naleznete zde.

SK Bělá pod Bezdězem
FK Dobrovice (dorost)