Dorost je na domácím hřišti k neudržení, naposledy rozstřílel Kostelec

30.09.2020 Kategorie: Dorost

FK Dobrovice - SK Labský Kostelec 7:2 (3:1)

Dorostenci FK Dobrovice pokračují ve skvělých střeleckých výkonech. Po dvou šestigólových přídělech v minulých dvou kolech se tentokrát trefili dokonce sedmkrát. Jejich střeleckou potenci odnesl v 6. kole 1.A třídy dorostu Labský Kostelec. Domácí opět měli dobrý vstup do uktání, předváděli pohledný fotbal a záhy vedli o dvě branky. Soupeř sice snížil a domácí po brance na několik minut vypadli z tempa, ale těsně před přestávkou opět udeřili a soupeři odskočili .

Druhý poločas už měli domácí pevně v rukách a opět si s chutí zastříleli. "Všichni hráči zaslouží pochvalu za předvedený výkon. Na domácím hřišti jsme k neudržení, dáváme branky a to je to odměna pro naše věrné fanoušky," zhodnotil utkání trenér Jiří Zvěřina. V tabulce se dobrovičtí vyhoupli již na druhé místo, když mají stejně bodů jako vedoucí celek. Příští týden zajíždí Dobrovice do Klíčan, kde chce potvrdit formu také pomstít mužstvo dospělých.

FK Dobrovice - SK Labský Kostelec 7:2 (3:1)

Branky: 6. Zvěřina Jakub, 13. Kopecký Martin, 44. Durna Petr, 64. Kopecký Martin, 70. Sobotka Jan, 74. Kopecký Martin, 77. Zvěřina Jakub - 23. Kaucký David, 88. Kouklík Matěj

FK Dobrovice: Plíšek - Kříž, Ištok (84. Kopecký J.), Odstrčil, Svoboda - Marček (75. Hýbl), Kopecký M., DurnaP., Hložek (58. Sobotka) - Mráček (80. Křikava), Zvěřina.

Tabulku 1.A třídy dorostu a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

SK Benátky n/J 2
vs.
FK Dobrovice (dorost) 3
FK Dobrovice (dorost) 3
vs.
Březno / Řepov 0
FC Lobkovice 1
vs.
FK Dobrovice (dorost) 2

Naši partneři: