Starší žáci nestačili na Velim

30.10.2017 Kategorie: Starší žáci

FC Velilm - FK Dobrovice 5:2 (2:1)

V 9. kole 1. A třídy jeli starší žáci na půdu třetí Velimi. Po domácí kanonádě před týdnem  chtěli zabojovat i zde a pokusit se domácí minimálně potrápit. Tento plán ale dostal trhlinu hned v první minutě, kdy po rohovém kopu skóroval osamocený domácí hráč a Velim se ujala vedení. Kluky to ale  nesrazilo a bojovali dál. Ve 23. minutě srazil domácí brankář Petra Durnu a pískal se pokutový kop. Ten však kapitán Jan Ištok neproměnil, když gólman domácích napravil svou chybu a míč vyrazil. Naštěstí pro hosty ale pouze k Petru Durnovi a ten míč nadvakrát dopravil do sítě a vyrovnal. Za dvě minuty na to ale hosté už zase zase prohrávali, kdy po nedůrazu v jejich pokutovém území vystřelil jeden z domácích hráčů a Vojta Odstrčil jeho střelu nechtěně tečoval k tyči.

Druhý poločas se hrálo převážně ve středu pole bez vážnějších  brankových příležitostí na obou stranách. Až v 55. minutě vsítili domácí branku a vypadalo to, že si body vzít nenechají. V 60. minutě však z velké dálky napřáhl Sláva Procházka a nádhernou střelou snížil. Bohužel hned v následující minutě domácí po hezké akci skórovali a utnuli rychle naděje hostů na bodový zisk. V poslední minutě zápasu kopali domácí rohový kop. Letící balón si hostující gólman Ondra Kovařík bohužel srazil sám do brány a stanovil tím konečný výsledek na 5:2 pro domácí. I přes výsledek si ale kluci zaslouží za bojovnost a předvedený výkon pochvalu.

FC Velilm - FK Dobrovice 5:2 (2:1)

Branky: 1. Kuchař Jiří, 26. Odstrčil Vojtěch (vl.), 55. Vedral Martin, 61. Korenc Adam, 70. Náděje Adam - 24. Durna Petr, 60. Procházka Slavomil

FK Dobrovice: Kovařík - Prokop, Ištok, Procházka, Boháček, Durna, Kulhánek, Odstrčil, Lauber, Zvěřina, Hložek. Střídali:Picek, Hejdrychová.

Tabulka 1. A třídy starších žáků a výsledky ostatních zápasů zde.

SK Benátky nad Jizerou
FK Dobrovice (starší žáci)
TJ Straky
FC Velim 5