Starší žáci dostali naloženo na hřišti lídra

06.11.2017 Kategorie: Starší žáci

SK Benátky nad Jizerou - FK Dobrovice 6:2 (6:1)

V posledním kole čekalo dobrovické starší žáky v 1. A třídě derby s Benátkami nad Jizerou, které okupují čelo tabulky. K soupeři jeli hráči s respektem,ale také s touhou bodovat. Hrálo se na umělé trávě, kde Benátky hrají všechny své zápasy. Pro dobrovické to byl jeden s handicapů, dalším bylo zranění dvou hráčů ze základní sestavy. Hned ze začátku domácí dobrovické hráče zatlačili a ukázali, kdo bude na hřišti pánem. Po první obdržené brance sice stihli dobrovičtí ještě vyrovnat po trestném kopu Prokopa, ale poté začal úřadovat soupeř a pěti góly rozhodl zápas ještě do poočasu. Ačkoliv si dobrovičtí nikdy nestěžují na rozhodčí, tentokrát dopomohli sudí soupeři ke dvou brankám. Druhý poločas již byl ze strany Dobrovice lepší a zaslouženě ho také vyhrála, když jedinou branku druhé půle vsítil ranou z dvaceti metrů Procházka.
Pro starší žáky šlo o poslední soutěžní zápas podzimní části sezóny. Ještě je ale čeká v prosinci halový turnaj v Železném Brodě.
SK Benátky nad Jizerou - FK Dobrovice 6:2 (6:1)
Branky: 6. Šubrt David, 12. Vydra Jakub, 17. Dvořák Adam, 20. Ječný Jakub, 28. Ječný Jakub, 33. Sekáč Jakub - 9. Prokop Pavel, 45. Procházka Slavomil
FK Dobrovice: Kovařík - Prokop, Ištok, Procházka, Hejdrychová - Durna, Kulhánek, Lauber, Marček - Zvěřina, Hložek . Střídání: Odstčil, Picek, Herrmann.
Tabulku 1. A třídy starších žáků a výsledky ostatních zápasů naleznete zde.

SK Benátky nad Jizerou
FK Dobrovice (starší žáci)
TJ Straky
FC Velim 5