Starší žáci doma opět nadělovali

18.10.2017 Kategorie: Starší žáci

FK Dobrovice - TJ Sokol Jestřebí Lhota 12:0 (4:0)

V 8. kole 1. A třídy narazili dobrovičtí starší žáci na soupeře z chvostu tabulky, proti kterému si po dlouhé době s chutí zastříleli. Soupeř z Jestřebí Lhoty nekladl větší odpor a bylo jen otázkou, jak se s tím hráči poperou a na jakém čísle se  zastaví konečné skóre.
"Kluci po dlouhé době hráli všíchni dobře a byla radost se na ně dívat. Hosté naši branku ohrozili jen sporadicky. V sobotu jedem do Velimi a tam můžem jen překvapit a pokusit se o dobrý výsledek, ale míč je kulatý a je možné vše," zhodnotil utkání trenér starších žáků Jiří Zvěřina.
FK Dobrovice - TJ Sokol Jestřebí Lhota 12:0 (4:0)
Branky: 8. Ištok Jan, 20. Zvěřina Jakub, 22. Hložek Jaroslav, 29. Zvěřina Jakub, 38. Lauber Jakub, 41. Zvěřina Jakub, 43. Zvěřina Jakub, 47. Zvěřina Jakub, 58. Durna Petr, 64. Durna Petr, 67. Zvěřina Jakub, 69. Durna Petr
FK Dobrovice: Kovařík - Prokop, Ištok, Procházka, Boháček - Marček, Lauber, Kulhánek, Durna - Hložek, Zvěřina. Střídali: Picek, Herrmann, Petr, Odstrčil.
Tabulku 1. A třídy starších žáků a výsledky ostatních utkání nalezente zde.

SK Benátky nad Jizerou
FK Dobrovice (starší žáci)
TJ Straky
FC Velim 5