Mladší žáci roznesli na kopytech hosty z Předměřic

17.10.2017 Kategorie: Mladší žáci

FK Dobrovice - SK Jizera Předměřice 8:0 (4:0)

V sobotu 14. října přivítali dobrovičtí mladší žáci na svém hřišti hosty z Předměřic. Dobrovičtí byli po celý zápas jasně lepším týmem a soupeře prakticky nepustili do přímého ohrožení svatyně brankáře Petra. Obrazu hry zcela adekvátně odpovídá i skóre, když branky dobrovičtí hráči rozložili rovnoměrně po čtyřech kusech do každého poločasu. Jakub Lauber se blýskl pěti vstřelenými góly.

Dobrovičtí mladší žáci mají zatím po sedmi odehraných zápasech plný počet bodů a disponují také nejlepším útokem v soutěži, když dokázali nastřílet již 54 branek. V sobotu 21. září si to od 8:30 na jejich hřišti rozdají o první místo s Benátkami nad Jizerou, které jsou zatím také stoprocentní.

FK Dobrovice - SK Jizera Předměřice 8:0 (4:0)

Branky: 21., 22., 25., 26., 40. Lauber Jakub, 43. Hložek Jaroslav, 51. Picek Dominik, 60. Pavlíček Štěpán

FK Dobrovice: Petr - Kohout, Málková, Hejdrychová, Hložek, Lauber, Pavlíček, Picek Filip, Picek Dominik
Tabulku soutěže mladších žáků i výsledky ostatních utkání najdete zde.

SK Benátky nad Jizerou
FK Dobrovice (mladší žáci)
SK Benátky nad Jizerou
FK Dobrovice (mladší žáci)