Mladší žáci nasázeli desítku rezervě Sportingu

22.09.2020 Kategorie: Mladší žáci

FC Sporting Mladá Boleslav B - FK Dobrovice 3:10 (1:7)

Mladší žáci FK Dobrovice pokračují v krasojízdě okresním přeborem. Vyhráli i třetí utkání v letošním ročníku a po dvanácti golech Březnu a osmi Kosořicím dokázali nasázet deset branek rezervě mladoboleslavského Sportingu. Dobrovičtí vedli již v 5. minutě 2:0, po poločase potom byli již o šest branek lepší než domácí. Těžko uvěřitelnými sedmi zásahy se na výsledku podílel Michal Čumpelík.

Branky: 13. Hrubý Jakub, 33. Novotný Jiří, 47. Hanvald Štěpán - 4. Čumpelík Michal, 5. Hrůza Šimon, 14. Čumpelík Michal, 20. Čumpelík Michal, 24. Čumpelík Michal, 25. Čumpelík Michal, 28. Mráček Daniel, 39. Čumpelík Michal, 40. Zajíček Ladislav, 58. Čumpelík Michal

FK Dobrovice: Šak - Černý, Kelbich, Fortner, Plíšek, Hrůza, Sluka, Zajíček, Čumpelík, Janda, Mráček.

Tabulku okresního přeboru mladších žáků a výsledky ostatních utkání naleznete zde.