Dorost v plné sestavě naložil Bakovu tenisově 6:2

15.09.2020 Kategorie: Dorost

FK Dobrovice - SK Bakov nad Jizerou 6:2 (2:1)

Do třetího utkání 1.A třídy dostoru nastupovali dobrovičtí v plné síle a bez absencí a na jejich výkon to mělo pozitivní efekt. Domácí vstřelili branku opět hned na začátku utkání, ale dlouho se z vedení neradovali. První poločas soupeř vzdoroval, domácí sice měli další šance, ale z nich se ujala jen jedna, bakovští se dokázali trefit jednou, a tak Dobrovice vedla po poločase jen o jednu branku.

Na začátku druhé půle ale domácí na soupeře vlétli a během šesti minut hned třikrát skórovali, čímž dostali soupeře do kolen. Zbytek zápasu potom už měli dobrovičtí po kontrolou a v klidu dokráčeli k důležitým bodům. Příští týden zajíždí dorost do Bezna a opět chce body.

FK Dobrovice - SK Bakov nad Jizerou 6:2 (2:1)

Branky: 5. Kopecký Martin, 32. Kopecký Martin, 46. Mráček Matěj, 49. Zvěřina Jakub, 52. Kopecký Martin, 69. Mráček Matěj - 11. Turek Jan, 58. Petr Roman (vl.)

FK Dobrovice: Petr - Kříž, Ištok, Odstčil, Boháček - Marček (46. Svoboda), Durna P. (80. Sobotka), Kopecký, Durna J. (71. Cigánek) - Zvěřina, Mráček.

Tabulku 1.A třídy dorostu a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

FK Dobrovice (dorost) 1
TJ Sokol Libiš 3